درباره دارینا

به گواه گنجینه های موجود در موزه های داخلی و بعضا خارجی صنعت طلا و جواهر قرنهاست در این مرزو بوم در بالاترین سطح وجود داشته که این چیزی جز محصول کاردانی و تلاش نیاکان ما نمی باشد 

ما برانیم که با ادامه راه  اسلاف کاردان این کهن مرزو بوم صنعت طلا و جواهر ایران را به سوی آینده ای درخشان و پر افتخار سوق دهیم واین مهم  با دو اصل خود باوری و نوآوری فعالیت خود را در این صنعت از سال 1338 شمسی ودر اصفهان و سپس در کشورهای حوزه خلیج فارس , همچون کویت و امارات متحده عربی به عنوان طراح و سازنده در این صنعت ادامه داده ایم و بر این باوریم که همگام با فناوری روز دنیا و با بهره گیری از هنر و ذوق ایرانی جزء اولین هایی باشیم که این هنر ایرانی  را از طریق  فضای مجازی به دنیا معرفی  می کنیم .

افق آرمانی دارینا 
دارینا به دنبال معرفی هنر طلا ، نقره وجواهر سازی ایرانی در سطح بین الملل می باشد در این راستا با عمل به موارد ذیل موفقیت در بازارهای جهانی  را جستجو می نماید. 

رعایت استاندارهای بین الملل 

طراحی به روز ونوآوری 

اعتماد سازی در بین مشتریان 

تذکر :
کلیه حقوق مادی ومعنوی  سایت  دارینا (www.daryna.ir)،(فروشگاه  اینترنتی دارینا). اعم از مطالب . عکس ها . لوگو .و..... برای دارینا محفوظ می باشد .و هرگونه  استفاده  بدون مجوز از صاحب ومالک پیگرد قانونی  دارد . 
مالک و صاحب امتیاز سایت دارینا : رسول اطهری می باشد.