احتمال افزایش قیمت انس طلا تا 1330 دلار


احتمال افزایش قیمت انس طلا  تا 1330 دلار

تاریخ انتشار: 1396/01/26 17:16 | بازدید: 1665


به نقل از سایت کیتکو؛ تحلیلگر ارشد آی سی بی سی استاندارد بانک اذعان کرد با توجه به تحولات سیاسی و اقتصادی در جهان و تشدید اوضاع سیاسی در خاور میانه و کره شمالی ، احتمال افزایش قیمت طلا تا سقف 1300 دلاری و 1330 دلار وجود دارد .

همچنین این تحلیل گر معتقد است با توجه به سیاستهای دولت ترامپ که با تصویب برنامه های اقتصادی و مالی درکنگره امریکا با چالشهای زیادی روبروست و تشدید اختلافات روسیه و امریکا و خطر در گیری نظامی امریکا و کره شمالی  می تواند تقاضای سرمایه گذاران برای  سرمایه ای امن همچون طلا را افزایش دهد . سایر عوامل فنی مانند اوراق قرصه ده ساله امریکااگر با 0.2 درصد کاهش روبرو شود .بی تاثیر در افرایش قیمت انس جهانی نخواهد بود .

آمارهای اشتغال آمریکا که هفته گذشته اعلام شده، کاملا ناامید کننده بوده است.اکنون بسیاری از سرمایه گذاران منتظر آن هستند که سطح روانی و مقاومتی 1300 دلاری شکسته شود.

به نظر کارشناسان اقتصادی نوسانات ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین الملی، انتشار آمارهای مهم اقتصادی در منطقه یورو و چین از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت طلا خواهند بود

بر اساس آمار های موسسه ملی آمار جین ؛صادارات این کشور از در ماه مارس 16.4 درصد افزایش داشته و واردات چین در ماه فوریه نیز به مدت مشابه سال گذشته بیش از 38.1 درصد کاهش یافته است .
www.daryna.ir

کالاهایی که دیده اید