تبدیل ایده به جواهر


تبدیل ایده به جواهر

تاریخ انتشار: 1395/05/20 19:24 | بازدید: 1576


ما هم به تبعيت از بازار و اخبار داغ اين روزها بر آن شدیم تا شما را با نرم‌افزاري منحصر‌به‌فرد براي طراحي و مدل‌سازي فلزات گرانبها از جمله زيورآلات ساخته شده با طلا آشنا كنيم.

شايد بسياري از فعالان و طراحان در صنعت طلا و جواهرسازي، طراحي زيورآلات را به‌صورت تجربي و با خلق ايده‌هايي كه حاصل نقاشي روي يك كاغذ معمولي باشد، شروع كرده باشند اما روش‌هاي نويني وجود دارد كه نه تنها راه را براي ورود كاربران مبتدي به اين حرفه همواره مي‌كند، بلكه سرعت عمل و دقت پيشكسوت‌هاي اين صنعت را نيز افزايش داده و آنها را قادر به طراحي زيورآلاتي منحصر‌به‌فرد و ماندگار مي‌كند.

يكي از اين روش‌ها استفاده از نرم‌افزار قدرتمند JewelCAD Pro است.

از طراحي تا ساخت

نرم‌افزار JewelCAD Pro به شما امكان مي‌دهد به‌صورت كاملا سه‌بعدي و به كمك ابزارهايي با روش كار بسيار ساده، ايده‌هاي ذهن خود را به مدل‌هايي بسيار زيبا تبديل كنيد.
براي استفاده از اين نرم‌افزار نيازمند يادگيري برنامه‌هاي مدل‌سازي پيچيده اتوكد يا تري‌دي‌مكس نيستيد و پس از چند ساعت مشاهده فيلم‌هاي آموزشي نرم‌افزار، براحتي مي‌توانيد اولين طرح خود را ايجاد كنيد.

پشتيباني از چرخش، انتقال و تغيير اندازه در طرح هنگام تهيه مدل نهايي (Render)، پشتيباني از قابليت ايجاد انحنا روي سطوح، چيدمان آسان و سريع سنگ‌هاي قيمتي، قابليت مشاهده پيش‌نمايش به‌صورت سه‌بعدي، تهيه فايل خروجي در كوتاه‌ترين زمان ممكن با بالاترين كيفيت و محاسبه وزن نهايي و تعداد سنگ‌هاي به‌كار رفته در طرح‌هاي ايجاد شده توسط شما برخي ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار به‌شمار مي‌رود.
اين نرم‌افزار در حال حاضر در بسياري از كشورها از جمله چين، هند و تايلند مورد استفاده سازندگان طلا و جواهر است و به‌عنوان يكي از بهترين ابزارها براي ساخت زيورآلات اختصاصي با طراحي منحصر‌به‌فرد به‌شمار مي‌رود.

چنانچه به استفاده از اين نرم‌افزار علاقه داريد مي‌توانيد نسخه محدود آن را از لينك زير دانلود كنيد:

http:‌/‌‌/‌www.jewelcadpro.com‌/‌productDownload.php

توجه: در نسخه محدود شده، امكان ذخيره‌سازي فايل‌نهايي و تهيه خروجي وجود ندارد..

www.daryna.ir

 

کالاهایی که دیده اید