حباب 400 هزار تومانی سکه


حباب  400 هزار تومانی سکه

تاریخ انتشار: 1397/03/29 05:07 | بازدید: 629


محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار سکه اظهارداشت: هر چند روز گذشته هر قطعه سکه بهار آزادی نرخ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را لمس کرد، اما هم اکنون نرخ هر قطعه سکه تمام به دو میلیون و ۴۸۰ هزار تومان کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه، نوسان قیمتی در بازار طلا و سکه بسیار زیاد است، تصریح کرد: این امر به دلیل قیمت های بازار ارز است. رییس کمیسیون تخصصی طلا اظهارداشت: میزان تقاضا در بازار طی روزهای گذشته متفاوت بوده و همین امر نیز بر قیمت ها موثر است.

کشتی آرای با تاکید بر اینکه، نوسانات نرخ ارز بلافاصله بر قیمت ها در بازار طلا تاثیرگذار است، گفت: هرچند حباب قیمتی برای هر قطعه سکه ۵۰۰ هزار تومان بود، اما این رقم هم اکنون حدود۴۰۰ هزار تومان است.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص تاثیر اوراق گواهی سکه طلا بر بازار نیز خاطر نشان کرد: این اوراق تاثیر مثبتی بر بازار دارد. وی با بیان اینکه افرادی که پیش خرید سکه انجام دادند در ازای آن رسید دریافت کرده اند، تصریح کرد: بر اساس این طرح، این رسید قابل خرید و فروش می شود.

کشتی آرای خاطرنشان کرد: این طرح زحمت نگهداری سکه را برای خریداران کم می کند، ضمن اینکه تقاضا را نیز تعدیل و به عمق بازار کمک خواهد کرد.

منبع : سایت  طلا 


www.daryna.ir

کالاهایی که دیده اید