خاموشی بازار سکه و طلا


خاموشی بازار سکه و طلا

تاریخ انتشار: 1397/05/14 04:37 | بازدید: 588


عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر از کاهش ۱۷۰ هزار تومانی قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در پایان دیروز  نسبت به صبح خبر داد.

بازار سکه و طلا خاموش شد!

 

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت بازار طلا و سکه از صبح دیروز تاکنون، اظهار کرد: از صبح امروز (شنبه) سکه تمام بهار آزادی با قیمت چهار میلیون و ۵٠ هزار تومان کار خود را شروع کرد اما به مراتب قیمت‌ها کاهش یافت و به ترتیب به سه میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و سه میلیون و ۸۸۰ هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: نوسان قیمت سکه در حالی از صبح امروز روند کاهشی داشت که قیمت نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی ثابت بود و به ترتیب با قیمت یک میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، ۹۵۰ هزار تومان و ۵١٠ هزار تومان کار خود را دنبال کرد.

عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر ادامه داد: قیمت طلای ۱۸ عیار نیز صبح دیروز به ازای هر گرم ۳۰۵ هزار تومان بود که به مرور به ۳۰۲ و ۲۹۴ هزار تومان کاهش یافت.

کشتی آرای در مورد علت کاهش قیمت سکه و طلا، بیان کرد: بی‌تفاوتی بازار به داد و ستد سکه و طلا موجب کاهش قیمت طلا و سکه شده است. به همین دلیل تعداد فروشندگان زیاد شده و میزان خریداران کم است.

وی افزود: مسئله تحریم های جدید و نیز بسته ارزی بانک مرکزی موجب شده بسیاری از خریداران طلا و سکه دست نگه دارند و منتظر شرایط بازار باشند. اما به طور حتم اگر شرایط به همین منوال ادامه یابد، مطمئنا از حباب سکه کاسته خواهد شد و روند نزولی را طی روزهای آتی دنبال خواهد کرد.

منبع  : ایسنا 
www.daryna.ir

 

کالاهایی که دیده اید