خرید سکه بجای خانه


خرید سکه بجای خانه

تاریخ انتشار: 1397/03/28 05:26 | بازدید: 911


 حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با بیان اینکه نمایندگان مجلس نسبت به گرانی ها معترض هستند، افزود: نمایندگان هم بهرئیس جمهور تذکر دادند و هم به وزرای مربوطه اما ظاهرا عزمی برای مقابله با گرانی ها مشاهده نمی شود.

وی با اشاره به گرانی های سکه، خودرو و ارز در 2 ماه اخیر افزود: کیفیت خودروهای تولید داخل هیچ تغییر نداشته اما قیمت ها ظرف 2 ماه حدود 40 تا 50 درصد افزایش یافته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به افزایش قیمت سکه از یک میلیون 500 به بیش از 2 میلیون و 500 هزار تومان تاکید کرد: این افزایش قیمت ها و رواج شغل های کاذب و دلالی باعث شده تا مردم به سمت شغل های کاذب بروند. حتی مردم خانه های خود را می فروشند و سکه می خرند تا سود کنند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی تصریح کرد: خودرو جزو اموال محسوب نمی شد و می گفتند خودرو آب و آتش است و حتی سند خودرویی که یک میلیارد تومان ارزش داشت را بعنوان وثیقه قبول نمی کردند اما در حال حاضر همین خودرو در بازار یک تازی می کند و قیمت آن حدود 50 درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه شورای رقابت در کنترل قیمت خودروها کوتاهی کرده است، افزود: این شورا که وظیفه اصلی کنترل قیمت ها را بر عهده دارد، به درستی وظیفه اش را انجام نداده و بخشی از افزایش قیمت ها به ضعف مدیریت این شورا بر می گردد.

منبع  :افکار نیوز 

www.daryna.ir

کالاهایی که دیده اید