طلا میل به افزایش دارد


طلا میل به افزایش دارد

تاریخ انتشار: 1395/05/11 12:28 | بازدید: 1598


نرخ سکه و طلا در بازار ایران، در ادامه روندی که از هفته گذشته آغاز کرده بود، کماکان و از نخستین روز هفته به سمت افزایش قیمت میل کرده است.

در بازار جهاني نرخ اونس نسبت به روز جمعه تغيير چنداني نداشت و نرخ ارزهاي معتبر هم در بازار روز گذشته ارز افزايش داشتند. روز گذشته، يكشنبه و در نخستين روز كاري هفته، هر قطعه سكه تمام بهار آزادي طرح جديد، با افزايش قيمت اندك ١٠٠ توماني، يك ميليون و ١١٦ هزار و ٣٠٠ تومان به دست مشتريان رسيد. 

دستبند طلا دستبند چرم و طلا آویز ساعت
هر قطعه سكه تمام بهار آزادي طرح قديم هم در حالي با قيمت يك ميليون و ١١٥ هزار تومان به بازار عرضه شد كه اين مهم به معناي افزايش قيمت ٦ هزار توماني آن نسبت به آخرين روز كاري هفته گذشته است. 
نيم سكه و ربع‌سكه به ترتيب ٥٦١ هزار تومان و ٢٩١ هزار تومان در ميان خريداران و فروشندگان دست به دست شد كه بر اين اساس نيم سكه ٦ هزار تومان و ربع سكه چهار هزار تومان گران‌تر از گذشته به فروش رفتند. هر سكه يك گرمي نيز در حالي ١٨٢ هزار تومان به بازار عرضه شد كه حاكي از افزايش هزار توماني نرخ آن در نخستين روز كاري هفته است. 
دفتر آمار جهاني فلزات در گزارشي اعلام كرد ايران سالانه بيش از ۶۰ تن طلا و نقره مصرف مي‌كند و از نظر مصرف طلا در رتبه هجدهم جهان قرار گرفته است. در بازار جهاني، اونس طلا در آخرين روز كاري هفته خود روز گذشته با قيمتي مشابه روز جمعه، هزار و ٣٥١ دلار قيمت‌گذاري شد. 

منبع : خبر آنلاین 

کالاهایی که دیده اید